Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Inolux |
| Series | INND-SS30 |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 1 |
| Size / Dimension | 0.472″ H x 0.287″ W x 0.124″ D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.30″ (7.62mm) |
| Display Type | 7-Segment |
| Common Pin | Common Anode |
| Color | White |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Current – Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 19.3mcd |
| Wavelength – Peak | – |
| Power Dissipation (Max) | 114mW |
| Package / Case | 10-SMD, No Lead |
| Base Product Number | INND-SS30 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.