Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Innovative Sensor Technology, USA Division |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 100m/s |
| Flow Sensor Type | Gas |
| Voltage – Input | 2V ~ 5V |
| Port Size | – |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | Plastic |
| Operating Temperature | -20°C ~ 150°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.