Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Number of Outputs | 4 |
| Ratio – Input:Output | 1:4 |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | SPI |
| Voltage – Load | 6V ~ 18V |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 5.5V |
| Current – Output (Max) | 2.7A |
| Rds On (Typ) | 115mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Features | Load Discharge, Slew Rate Controlled |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| Operating Temperature | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | PG-DSO-36-72 |
| Package / Case | 36-BFSOP (0.295″, 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Base Product Number | TLE92464 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.