Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Type | General Purpose |
| Number of Outputs | 4 |
| Ratio – Input:Output | 1:1 |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | SPI |
| Voltage – Load | 50V ~ 60V |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Current – Output (Max) | 3A |
| Rds On (Typ) | 150mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Features | Slew Rate Controlled, Status Flag |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Reverse Battery, Short Circuit |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | PG-DSO-20-88 |
| Package / Case | 20-BFSOP (0.295″, 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Base Product Number | TLE9104 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.