Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | PROFET™ |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Type | General Purpose |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratio – Input:Output | 1:1 |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | Serial |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | 5V ~ 36V |
| Current – Output (Max) | 13A |
| Rds On (Typ) | 35mOhm (Max) |
| Fault Protection | Ground, Overload, Overvoltage, Reverse Polarity, Thermal, Undervoltage |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | PG-TSDSO-14 |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.154″, 3.90mm Width) Exposed Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.