Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | HVM Technology, Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 10000VDC |
| Current Transfer Ratio (Min) | – |
| Current Transfer Ratio (Max) | – |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 2µs, 2µs |
| Rise / Fall Time (Typ) | – |
| Input Type | DC |
| Output Type | – |
| Voltage – Output (Max) | – |
| Current – Output / Channel | – |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 2.9V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 400 mA |
| Vce Saturation (Max) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 4-DIP Module |
| Supplier Device Package | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.