Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 6.6 ml/min |
| Flow Sensor Type | Liquid |
| Voltage – Input | – |
| Port Size | Male, 0.25″ (6.35mm) Tube, Dual |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | Polymer |
| Operating Temperature | 10°C ~ 40°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.