Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Series | AWM90000 |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | ±5 mbar |
| Flow Sensor Type | Air |
| Voltage – Input | 8V ~ 15V |
| Port Size | Male, 0.185″ (4.699mm) Tube, Dual |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | Plastic |
| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Base Product Number | AWM92200 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.