Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Series | ABP2 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Applications | Medical Ventilation |
| Pressure Type | Gauge |
| Operating Pressure | 5PSI (34.47kPa) |
| Output Type | SPI |
| Output | 14 b |
| Accuracy | ±0.25% |
| Voltage – Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Port Size | Male – 0.11″ (2.79mm) Tube |
| Port Style | Barbed |
| Features | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Maximum Pressure | 240PSI (1654.74kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead, Top Port |
| Supplier Device Package | 6-SMT |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.