Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Series | 24PC |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Applications | Board Mount |
| Pressure Type | Compound |
| Operating Pressure | ±250PSI (±1723.69kPa) |
| Output Type | Wheatstone Bridge |
| Output | 0 mV ~ 212 mV (10V) |
| Accuracy | ±1% |
| Voltage – Supply | 10V ~ 12V |
| Port Size | Male – M5 |
| Port Style | Threaded |
| Features | – |
| Termination Style | PC Pin |
| Maximum Pressure | ±500PSI (±3447.38kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 4-SIP Module |
| Supplier Device Package | – |
| Base Product Number | 24PCGFH |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.