Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Good-Ark Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 4.7 V |
| Tolerance | ±2% |
| Power – Max | 400 mW |
| Impedance (Max) (Zzt) | 80 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 3 µA @ 2 V |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 10 mA |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Supplier Device Package | SOD-80 MiniMELF |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.