Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Good-Ark Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 150 V |
| Tolerance | ±2.63% |
| Power – Max | 550 mW |
| Impedance (Max) (Zzt) | 600 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 114 V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Supplier Device Package | DO-204AC (DO-15) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.