Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | GLF Integrated Power |
| Series | IQSmart™ |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Switch Type | Load Switch |
| Output Configuration | High Side |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | 1.1V ~ 5.5V |
| Current – Output (Max) | 1.5A |
| Rds On (Typ) | 34mOhm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 4-WLCSP (0.77×0.77) |
| Package / Case | 4-UFBGA, WLCSP |
| Base Product Number | GLF71301 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.