Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | FTDI, Future Technology Devices International Ltd |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Obsolete |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Protocol | USB |
| Function | Bridge, USB to FIFO |
| Interface | FIFO |
| Standards | USB 2.0 |
| Voltage – Supply | 1.8V ~ 5.25V |
| Current – Supply | 15mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209″, 5.30mm Width) |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Base Product Number | FT245RL |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.