Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Festo Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Pressure Type | Vacuum |
| Operating Pressure | 14.5PSI (100kPa) |
| Output Type | Analog Current, Analog Voltage, NPN/PNP- NC/NO |
| Output | 4 mA ~ 20 mA, 0 V ~ 10 V, 1 V ~ 5 V |
| Accuracy | ±1.5% |
| Voltage – Supply | 20V ~ 30V |
| Port Size | Male – G1/8″ (3.18mm) |
| Port Style | Threaded |
| Features | – |
| Termination Style | – |
| Maximum Pressure | 72.52PSI (500kPa) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C (TA) |
| Package / Case | Module Box with Display |
| Supplier Device Package | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.