Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Fairchild Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 5.6 V |
| Power – Max | 500 mW |
| Impedance (Max) (Zzt) | 11 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 3 V |
| Mounting Type | Through Hole |
DIODE ZENER 5.6V 500MW
Fiyat:$333,39
37853 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Fairchild Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 5.6 V |
| Power – Max | 500 mW |
| Impedance (Max) (Zzt) | 11 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 3 V |
| Mounting Type | Through Hole |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.