Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | EPCOS – TDK Electronics |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 5.5V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 7V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 5.1V (Typ) |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 7A (8/20µs) |
| Power – Peak Pulse | – |
| Power Line Protection | No |
| Applications | DVI, HDMI, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.45pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 01005 (0402 Metric) |
| Supplier Device Package | 1005 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.