Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Eaton – Electronics Division |
| Series | P4SMA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 33.3V |
| Voltage – Breakdown (Min) | 37.1V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 53.9V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 7.6A |
| Power – Peak Pulse | 400W |
| Power Line Protection | No |
| Applications | Telecom |
| Capacitance @ Frequency | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Supplier Device Package | SMA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.