Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Eaton – Electronics Division |
| Series | 15KP |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 280V |
| Voltage – Breakdown (Min) | 311V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 454.5V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 33.2A |
| Power – Peak Pulse | 15000W (15kW) |
| Power Line Protection | No |
| Applications | Telecom |
| Capacitance @ Frequency | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Axial |
| Supplier Device Package | Axial |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.