Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Eaton – Electronics Division |
| Series | 10BJ |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 20V |
| Voltage – Breakdown (Min) | 22.2V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 32.4V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 30.9A |
| Power – Peak Pulse | 1000W (1kW) |
| Power Line Protection | No |
| Applications | Telecom |
| Capacitance @ Frequency | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Supplier Device Package | SMB |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.