Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | EAO |
| Series | 45 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Joystick, 2 – Axis |
| Actuator Type | Joystick |
| Switch Function | 4-Way Directional |
| Functions, Extra | – |
| Output | Digital (Mechanical Switch) |
| Voltage – Supply | – |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC/DC) |
| Voltage Rating – AC | 500 V |
| Voltage Rating – DC | 500 V |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Contact Finish | – |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Panel Cutout Dimensions | Circular – 22.30mm Dia |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP69K – Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Features | – |
| Mechanical Life | – |
| Electrical Life | – |
| Operating Force | – |
| Base Product Number | 45-1F20 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.