Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Diotec Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 11 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 500 mW |
| Impedance (Max) (Zzt) | 30 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 8 V |
| Operating Temperature | -50°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123F |
| Supplier Device Package | SOD-123F |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.