Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Diodes Incorporated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 4 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 3.3V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 5V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 9.4V (Typ) |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 4A (8/20µs) |
| Power – Peak Pulse | 24W |
| Power Line Protection | No |
| Applications | USB 3.0, USB 3.1 |
| Capacitance @ Frequency | 0.28pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-UFDFN |
| Supplier Device Package | U-DFN2510-10 |
| Base Product Number | D3V3 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.