Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | DFRobot |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 150 SLPM |
| Flow Sensor Type | Air |
| Voltage – Input | 5V |
| Port Size | Male, 0.8661″ (22mm) |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 65°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.