Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | DFRobot |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Pressure Type | Differential |
| Operating Pressure | ±0.07PSI (±0.5kPa) |
| Output Type | Digital |
| Output | – |
| Accuracy | ±1.5% |
| Voltage – Supply | 3.3V ~ 5V |
| Port Size | Male – 0.12″ (3mm) Tube, Dual |
| Port Style | Barbed |
| Features | Temperature Compensated |
| Termination Style | – |
| Maximum Pressure | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | Module |
| Supplier Device Package | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.