Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | CFSensor |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Applications | Board Mount |
| Pressure Type | Differential |
| Operating Pressure | 29.01PSI (200kPa) |
| Output Type | Digital – I2C |
| Output | I2C |
| Accuracy | ±2% |
| Voltage – Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Port Size | Male – 0.12″ (3mm) Tube, Dual |
| Port Style | Barbed |
| Features | Digital Output, Temperature Compensated |
| Termination Style | Surface Mount (SMD,SMT) |
| Maximum Pressure | 72.52PSI (500kPa) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SMD, Gull Wing, Dual Ports, Same Side |
| Supplier Device Package | 8-SMT |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.