Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | CEL |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 2500Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | 50% @ 5mA |
| Current Transfer Ratio (Max) | 400% @ 5mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 10µs, 7µs |
| Rise / Fall Time (Typ) | 5µs, 7µs |
| Input Type | DC |
| Output Type | Transistor |
| Voltage – Output (Max) | 80V |
| Current – Output / Channel | 30mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 30 mA |
| Vce Saturation (Max) | 300mV |
| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SOIC (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 4-SSOP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.