Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | c3controls |
| Series | 280 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Voltage | 120VAC |
| Contact Form | 3PST-NO (3 Form A) |
| Contact Rating (Current) | 50 A |
| Switching Voltage | 277VAC – Max |
| Features | Insulation – Class B |
| Termination Style | Screw Terminal, Quick Connect – 0.250″ (6.3mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Must Operate Voltage | 93 VAC |
| Must Release Voltage | 20 VAC |
| Contact Material | – |
| Coil Current | 2.3 A |
| Coil Power | 271.7W |
| Coil Resistance | 53Ohms |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.