Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 4 |
| Inputs – Side 1/Side 2 | 4/0 |
| Voltage – Isolation | 1500VDC |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 1kV/µs |
| Input Type | DC |
| Output Type | Open Collector, Schottky Clamped |
| Current – Output / Channel | 25 mA |
| Data Rate | 10MBd |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 100ns, 100ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | 35ns, 35ns |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 20mA |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-FlatPack |
| Supplier Device Package | 16-FlatPack |
| Base Product Number | HCPL-6651 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.