Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Driver |
| Protocol | – |
| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |
| Duplex | – |
| Data Rate | – |
| Voltage – Supply | 3.5V ~ 30V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Base Product Number | AEIC-7272 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.