Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 5000Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | – |
| Current Transfer Ratio (Max) | – |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 3.7µs, 8.5µs |
| Rise / Fall Time (Typ) | 25µs, 0.3µs |
| Input Type | AC, DC |
| Output Type | Darlington |
| Voltage – Output (Max) | 20V |
| Current – Output / Channel | 30mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | – |
| Vce Saturation (Max) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.268″, 6.81mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SO Stretched |
| Base Product Number | ACPL-K370 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.