Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 2 |
| Inputs – Side 1/Side 2 | 2/0 |
| Voltage – Isolation | 3750Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 25kV/µs |
| Input Type | DC |
| Output Type | Push-Pull, Totem Pole |
| Current – Output / Channel | 10 mA |
| Data Rate | 5MBd |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 250ns, 250ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | 11ns, 11ns |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 8mA |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SO Tall |
| Base Product Number | ACPL-024 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.