Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | B&J-USA Inc. |
| Series | R25 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Coil Voltage | 24VAC |
| Contact Form | DPST-NO (2 Form A) |
| Contact Rating (Current) | 25 A |
| Switching Voltage | 300V |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.