Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Type | Sensor Interface |
| Input Type | Differential |
| Output Type | Logic |
| Current – Supply | 5 mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Base Product Number | MAX9924 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.