Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Universal Switched Capacitor |
| Frequency – Cutoff or Center | 40kHz |
| Number of Filters | 2 |
| Filter Order | 2nd |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Base Product Number | MAX7490 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.