Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SP4T |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 4Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 100mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.8V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 18ns, 11ns |
| -3db Bandwidth | – |
| Charge Injection | 2pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 13pF, 52pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 100pA |
| Crosstalk | -78dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 10-TDFN (3×3) |
| Base Product Number | MAX4634 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.