Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Function | Driver |
| Interface | – |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage – Supply | -5.5V ~ -4.9V |
| Current – Supply | 140mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (4×4) |
| Base Product Number | MAX3942 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.