Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Type | Thermocouple to Digital Converter |
| Input Type | Thermocouple |
| Output Type | Digital |
| Current – Supply | 1.2 mA |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Base Product Number | MAX31856 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.