Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Bessel, Low Pass Switched Capacitor |
| Frequency – Cutoff or Center | 20kHz |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Voltage – Supply | 4.75V ~ 16V, ±2.375V ~ 8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Base Product Number | MAX281 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.