Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Band Pass, Low Pass |
| Frequency – Cutoff or Center | 336Hz |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 4th |
| Voltage – Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.