Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 3000Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 300kV/µs |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 36ns, 36ns |
| Pulse Width Distortion (Max) | 2ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | 3.6ns, 1.8ns (Max) |
| Current – Output High, Low | 2.35A, 3.7A |
| Current – Peak Output | – |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | – |
| Voltage – Output Supply | 6V ~ 36V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Approval Agency | CSA, cUL, UL |
| Base Product Number | MAX22702 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.