Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPST – NC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 4 |
| On-State Resistance (Max) | 10Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 300mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 10V ~ 70V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±10V ~ 35V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 60µs, 3µs |
| -3db Bandwidth | 145MHz |
| Charge Injection | 580pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 35pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 2.5nA |
| Crosstalk | -96dB @ 10MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Base Product Number | MAX14756 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.