Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 35Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 100mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 9V ~ 36V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 20V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | – |
| -3db Bandwidth | – |
| Charge Injection | 15pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 8pF, 8pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 250pA |
| Crosstalk | -86dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Base Product Number | DG419 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.