Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | Full |
| Receiver Hysteresis | 150 mV |
| Data Rate | 20Mbps |
| Voltage – Supply | 3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Base Product Number | LTC2864 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.