Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Antialiasing |
| Frequency – Cutoff or Center | 150kHz |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 8th |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 10.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SSOP (0.209″, 5.30mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Base Product Number | LTC1564 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.