Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Bessel, Low Pass Switched Capacitor |
| Frequency – Cutoff or Center | 256kHz |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 4th |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 11V, ±2.7V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Base Product Number | LTC1563 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.