Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 3/3 |
| Duplex | Full |
| Receiver Hysteresis | 70 mV |
| Data Rate | – |
| Voltage – Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Base Product Number | LTC1334 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.