Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| Frequency – Cutoff or Center | 140kHz |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 8th |
| Voltage – Supply | ±2.37V ~ 8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Base Product Number | LTC1064 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.