Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Universal Switched Capacitor |
| Frequency – Cutoff or Center | 30kHz |
| Number of Filters | 2 |
| Filter Order | 4th |
| Voltage – Supply | ±2.37V ~ 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 20-DIP (0.300″, 7.62mm) |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Base Product Number | LTC1060 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.