Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Receiver |
| Protocol | LVDS |
| Number of Drivers/Receivers | 0/1 |
| Duplex | – |
| Data Rate | 400Mbps |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | ADN4662 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.